TARİHÇEMİZ

Tarihçemiz

SRL gümrük olarak yaklaşık 1960 yıllından itibaren hizmetimizi sürdürüyoruz. Gümrük sektörünün lider firması olma konumundayız. Her geçen gün büyüyen ekonomimize destek olmak için pek çok firmanın çözüm ortaklığı görevini üstleniyoruz.

SRL gümrük noktalarına ulaşarak sizlerde ithalat ve ihracat işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul da yer alan genel merkezimiz haricinde Atatürk Havalimanı, İzmir Serbest Bölge, Erenköy, Bursa, Eskişehir ve Ankara’da ki bölge müdürlükleriyle iş ortaklıklarımızı daha hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için Halkalı, Ambarlı, Haydarpaşa Mersin, Ankara, TSE noktaları, İzmir Serbest Bölge ve İzmir Gümrüklerinde kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz.

İhracatın öneminin farkındayız. İhracatçılara değer veriyoruz çünkü onlar bu milletin zenginliği için çalışıyor. Ülkenin zenginliğinin artmasında büyük pay sahibiler bu yüzden onlara özel fiyatlar sunuyoruz. Sınır dışına verdiğiniz tüm ürün ve hizmetlerin en hızlı şekilde değerli müşterilerinize ulaşmasında pay oynuyoruz. Sizlerde harika bir deneyimden yararlanmak, yüzde yüz memnuniyet yaşamak için bizimle çalışabilirsiniz. Fark yaratan hizmetti SRL gümrük aracılığı ile yaşayın. Sektörün dev firmasından profesyonel hizmet alın.

İthalat hizmetlerinde en yetkin firmaların başındayız. Sektörün oluşmasında büyük bir pay oynadığımızı söylesek sanırım yanlış söylemiş olmayız. Sizlerde sektörün en dev firmasıyla tanışıp, kesintisiz aksama yaşamadan hizmet almanın tadını çıkarın. SRL gümrük gelişmiş yapısıyla gümrük de yaşadığınız tüm sorunlara kesin ve hızlı çözümler sunar. İşleriniz hiçbir zaman aksamasın.