NEDEN SRL GÜMRÜK?

Neden SRL Gümrük

SRL Gümrük sektörde ki deneyimi ve müşteri memnuniyetiyle en profesyonel hizmeti veren firmadır. Harika bir müşteri deneyimi sunmak için özel olarak geliştirdiğimiz alt yapı sayesinde gümrük işlemlerinde sizin için uygulanan süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olarak tüm kontrolü elinizde bulundurabileceksiniz. Fark yaratmak için SRL Gümrüğü tercih edin.

Hedef ve Sonuç Odaklı Organizasyon

Ürün tanımlamanın gerçekleştirilmesi, tarife sınırlandırması, mevzuatın tespiti, mevzuata ilişkin dokümantasyon işleminin gerçekleştirilmesi ve iktisadi zamanın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

SRL Gümrük Üstün Danışmanlık

Süreç boyunca kesintisiz hizmet veriyoruz. İşlemlerin öncesi, esnası ve sonrasında tam destek sağlıyor. Geçmişe dönük arşiv imkanı sunuyor ve online takip sistemi ile süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bizimle yaptığınız tüm işlemleri geçmişe dönük bir şekilde inceleme imkanına da sahipsiniz.

Profesyonel Müşteri Temsilcisi

Size özel tanımlanan müşteri temsilcisi ile muhasebe, operasyon, gümrük işlemlerinizin süreçlerini bildiriyor ve süreç boyunca sizinle daimi bir şekilde iletişim halinde kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede kesintisiz bir şekilde sizlere hizmet sunuyoruz.

Kaliteli Hızlı İşlemler

Anlaştığımız zaman içeresinde tüm işlemleri yerine getiriyoruz. Eşyaların gerekli izinleri, belgelere sahip araçlar ile hasarsız sevkinin gerçekleşmesini kontrol ediyor, tüm süreci takip halinde kalıp sizlere bildiriyoruz. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti oluşturarak sektörde fark yaratıyoruz.

SRL Gümrük olarak 7×24 Destek Sunuyoruz

İhtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için sizlerle sürekli iletişim halindeyiz. İhtiyacınız olduğu her an sorularınıza yanıt veriyor ve gerekli işlemleri hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz.