ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Dünyaya Açılan Uluslararası Taşımacılık

İhracat ve ithalat işlemleriniz için taşımacılık hizmetlerinin sağlanabilmesi noktasında Türkiye’nin 81 vilayetinde geniş kapsamlı bir ulaşım sağladığımız gibi uluslararası ulaşım da sağlıyoruz. Firmamız sahip olduğu çok geniş güvenilir ve profesyonel bir şekilde kurmuş olduğu network ağ kapasitesi ve personel ile araç kapasitesi sayesinde uluslararası taşımacılık hizmeti sağlayabilmektedir. Bu hizmetler sırasında çok geniş kapsamlı bir şekilde dünyanın birçok noktasına ulaşabiliyoruz. Öncelikli olmak üzere Çin, Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok farklı ülkeye ulaşım gerçekleştiriyoruz.

Sistematik ve Düzenli Uluslararası Taşımacılık

Firmamız sistematik bir şekilde kurmuş olduğu ağ kapasitesi ile birlikte birçok farklı destinasyona ürün ulaşımı sağlayabilmektedir. Profesyonel şekilde gerçekleştirilen uluslararası taşımacılık hizmetlerimiz ile birlikte Çin ve Amerika Birleşik Devletleri gibi noktalara her hafta tüm limanlar üzerinden servis sağlanmaktadır. Parsiyel taşımacılık amacıyla haftalık düzenli bir şekilde servis gerçekleştiren firmamız, konteyner operasyonu ve deniz ya da hava ulaşımı oluşturmaktadır. Ayrıca Avrupa ülkeleri içinde aynı şekilde haftalık olarak düzenli sistematik hizmetler sağlayabiliyoruz.

Dünyanın Onlarca Farklı Ülkesine Taşımacılık Hizmeti

Çin, Avrupa ülkeleri ve Amerika Birleşik Devletleri ön planda bulunurken, dünyanın diğer bölgelerinde de sahip olduğumuz geniş ağ kapasitesi sayesinde ürün akışı gerçekleştiriyoruz. Örnek olarak Asya ülkeleri arasında yer alan Japonya, Malezya, Singapur, Rusya, Suudi Arabistan, Mısır veya Brezilya gibi istediğiniz birçok farklı ülke üzerinden veya bu ülkelere taşımacılık hizmetleri gerçekleştiriyoruz.