CEO MESAJI

CEO’nun Mesajı

SRL gümrük olarak müşterilerimize en profesyonel hizmeti vermek adına gece gündüz çalışıyoruz. Sistemimizi her gün geliştirerek, iş sürecini hızlandırıyor gümrük işlemlerinizi kesintisiz, en hızı şekilde çözüyoruz. Sektörde ki tecrübe, bilgi ve deneyimimizle vermiş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra her yıl yüzlerce kişiye iş olanağı sağlıyor ve sektörün büyümesinde büyük bir rol oynuyoruz.

İhracat ile uğraşan herkese tam destek sunmaya çalışıyoruz çünkü ihracatın bizde ayrı bir yeri var. Kişiler, kurumlar ihracat yaparak bu vatana büyük bir hizmet veriyor. Ülkeye döviz girişi sağlayarak ekonominin gelişimi ve ülkenin zenginleşmesi adına çalışan yegane kişiler bunlar. Bizlerde bunun farkında olarak onlara özel fiyatlar, özel hizmetler sunuyoruz. Yanlış anlaşılmak istemeyiz.

İthalat ile uğraşan herkesin de yanındayız. İthalat ile bu ülkenin vatandaşlarını kaliteli ürün ve hizmetlere tanıştıran kişilere saygımız sonsuz onlarda kendi içlerinde haklı sebeplerle bu işlemi gerçekleştiriyorlar. Gönül isterdi ki ülkemizde doğru adımlar atılmış ve ithal ettiğimiz birçok ürünün çok daha iyisini bu ülkenin ithal eden markalar üretmiş olsun isterdik lakin coğrafya, kader ya da yanlış stratejiler yüzünden bunun önüne geçildi ve ithalatta bu yüzden önemli bir rol oynuyor çünkü insanımız en iyi ürünleri hak ediyor. Sizlerde SRL gümrük farkıyla tanışarak üstün, kaliteli, detaylı hizmetlerimizden yararlanarak yaptığınız ticaretin aksamaya uğramasın. Gelin birlikte bu ülkeyi kalkındıralım.