SERBEST DEPOLAMA

Geniş İmkanlar ile Serbest Depolama Hizmeti

Firmamıza ait yüksek standartlar ile oluşturulmuş çok geniş noktalarda hizmet sunan depolama alanlarını ihracat işlemleri sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Firmamız sunmuş olduğu serbest depolama hizmeti sayesinde çok geniş imkanlar sağlamaktadır. Büyük bir alan içerisinde standartlara uygun tavan yüksekliği ile birlikte istenildiği kadar farklı sayıda hidrolik rampa ve araç girişleri ile yüksek sayıda tır park alanı oluşturulmuştur. Depo içerisinde olası tüm tehlikelere karşı yangın söndürme ve müdahale sistemleri ve otomatik çalışan duman detektörleri ve ısı detektörleri yer almaktadır.

Serbest Depolama Hizmeti için Güvenlik Esasları

Firmamız standartlara uygun bir şekilde sunmuş olduğu serbest depolama hizmeti için yüksek güvenlik esaslarını göz önünde bulundurmaktadır. Özellikle yangın tehlikelerine karşı kurulmuş olan profesyonel sulama sistemi hizmeti sayesinde tehlikeler önlenirken, yangın muslukları, çıkış kapıları, jeneratör sistemi gibi birçok ayrıntı bulunmaktadır. Ayrıca güvenli bir ortamın sağlanabilmesi için 7/24 kamera ile denetleme ve izleme sistemi bulunurken, güvenlik personellerimiz de vardiyalı bir şekilde sürekli hizmet vermektedir.

Serbest Depolama iİçin Kolay Ulaşım

Farklı bölgelerde aynı standartlar ile birlikte kesintisiz bir hizmet sağlamakta olan serbest depolama alanlarımıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Depolama alanlarımız otoban ve yan yollar ile kolay bir şekilde giriş-çıkış bağlantısı sağlamakta ve hem araçlar hem de yük araçları için kolay bir ulaşım sağlamaktadır.