TEKNOLOJİ

Teknoloji

SRL gümrük fark yaratan teknolojisi ile sizlere kaliteli hizmet sunar. Gelişmiş kadrosu, fark yaratan uygulama çözümleri ile işlemleriniz aksamadan gerçekleşir. SRL gümrüğün fark yaratan teknolojisi ile tanışıp, iş sürecinizi verimli bir şekilde kullanmak için acele edin.

Donanım

SRL gümrük müşterileri için özel olarak geliştirdiği donanımlarla kesintisiz hizmet sunar. Cloud ve sunucu desteğiyle sizlere gerekli verileri sağlayarak süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı ve detaylı bir şekilde incelemenize olanak sunar.

Yazılım

SRL gümrük olarak müşterilerimize en iyi çözümü sağlayacak yazılımları bünyemize kattık. Kullandığımız yazılımlar ve uygulamalar birbiriyle entegre bir şekilde çalışarak iş akış süreçlerinin takibini kolaylaştırır. E – Fatura sistemi, dosya bazında iş takibi, hızlı mail bilgilendirme, tüm cihazlarından süreç takip imkanı sağlama yönünde hizmet sunar.

Müşterilerimize Yönelik Uygulamalar

  • B2btender entegrasyonu ile dosyaların takibin istenilen formata işleyerek gerçekleştirebilmekteyiz.
  • İsteklerinize göre şekillenen online takip listeleri, raporlar hazırlayabilmekteyiz.
  • Mail yoluyla tüm süreçleri detaylı bir şekilde belirli periyotlarla sizlere aktarabiliriz.
  • Gümrük ve operasyonel işlemleri detaylı bir şekilde online olarak takip edebilir ve rapor alabilirsiniz.
  • Kullandığınız ERP sistemi ile SRL gümrük ERP sisteminin entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Daha birçok yönden, detaylı, kesin, kalıcı çözümler sunmaktayız. Tüm alt yapımız hakkında bilgi vermek uzun bir süreç olurdu. Bizimle çalışacak müşterilerimiz için daha detaylı bir sunumumuz var öğrenmek ve daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmak için bizi arayın.