KONTRAT LOJİSTİĞİ

Pratik Çözüm için Kontrat Lojistiği Hizmetleri

Endüstriyel faaliyetler ve üretim faaliyetleri gerçekleştirdiğiniz noktada üretimden tüketime ve sunuma kadar birçok noktada danışmanlık hizmetleri aldığınız firmamız üzerinden kontrat lojistiği hizmetleri de alabilirsiniz. Firmamız bu işlemlerin her aşamasında iş ortaklarımızın yanında bulunarak tecrübesini ortaya koymakta ve iyi bir organizasyon ile hizmet oluşturmaktadır. Lojistik aşamaların her basamağında müşterilerimizin yanında yer alarak ürünlerin üretim noktasından alınması ve nakliyenin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi gibi birçok hizmet sağlıyoruz.

Kontrat Lojistiği Hizmetlerinde Temel Adımlar

Firmamız anlaşmalı şekilde sağlanan kontrat lojistiği hizmetlerinde fark yaratabilecek bir şekilde rekabet ortamında kendini hissettirmektedir. Bu hizmetler sırasında gümrüklere varan ürünlerin dış ticaret işlemleri, ara nakliye hizmetleri, profesyonel stok takibi, katma değer operasyonları gerçekleştirilmesi, müşteri hizmetleri ile birlikte rapor ve belgelerin hazırlanması, tedarik zincirinin sorgulanması ve verimlilik planının hazırlanması gibi birçok hizmet ön planda bulunmaktadır. Bu nedenle güvenilir şekilde ve pratik çözümler için bizi tercih edebilirsiniz.

Profesyonel ve Güvenilir Hizmet Mantığı

Verdiğimiz tüm hizmetlerde sistematik ve kaliteli sonuçlar elde edebilmeniz için firma olarak her zaman kayıtlı ve profesyonel bir organizasyon yürütüyoruz. Bünyemizde yer alan tüm personellere yüksek özen göstererek hizmet akışımızı oluşturduğumuzdan dolayı hatasız ve profesyonel bir çözüm elde edebiliyoruz. Kontrat hizmetlerinde ürün noktasından ham madde noktasına kadar ve tedarik noktasından ulaşım noktasına kadar her ayrıntıyı planlı şekilde gerçekleştiriyoruz.