GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

Deneyimli Gümrük Müşavirliği Kadromuz

Yılların deneyimi ile birlikte tamamen A karne sahibi olan üst düzey gümrük müşavirliği personellerimiz uzman bir kadro oluşturmaktadır. Bu kadromuz sayesinde size tüm mevzuatlar ve tüm işlemler konusunda danışmanlık hizmetleri sağlıyor ve işlemlerinizi günü gününe takip ederek sizi tüm gelişmeler ve değişmeler hakkında haberdar ediyoruz. İletişim araçları olarak mail ve faks yoluyla sirkülasyon şeklinde iletişim kurmayı hedefleyen kadromuz, deneyimi sayesinde çözüm odaklı bir yaklaşım ile çalışmayı sürdürüyor.

Tarife Tespiti için Gümrük Müşavirliği

Kadromuzda yer alan müşavir personellerimiz sizin için gümrük tarifesi tespiti konusunda da özel bir şekilde danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Bu sayede gümrük müşavirliği bölümü sayesinde hem sizin için hem de personellerimiz için gerekli eğitim programlarını düzenleyerek sürekli bir şekilde yeni gelişmelerin takip edilmesini sağlıyoruz. Çalışma sistemimiz için tüm ön izinlerin alınması ile kambiyo işlemleri gerçekleştirilir, gereken noktada yeminli tercümanlık hizmetleri ve online takip sistemi sağlıyoruz.

Müşavirlik için Tam Kapsamlı Hizmet

Büromuz, müşavirlik hizmetleri kapsamında yeminli tercümanlık hizmetleri ile birlikte dış ticaret işlemleri gerçekleştirirken danışmanlık hizmeti almanızı sağlıyor. Verdiğimiz hizmetleri düzenli bir şekilde takip edebilmeniz adına her müşterimiz için ayrı bir kullanıcı kodu ve şifre oluşturulur ve bu bilgiler sayesinde dış ticaret ile ilgili tüm hareketleri tam zamanlı olarak takip edebiliyorsunuz. Bu sayede sorunsuz ve sistematik bir şekilde hizmetlerimizi yürütüyoruz.