YURTİÇİ TAŞIMACILIK

Tüm İller Arasında Yurt İçi Taşımacılık

İhracat ve ithalat yoluyla Türkiye’ye giriş çıkış yapan ürünlerin İstanbul bünyesindeki gümrük noktalarına ulaştırılması ve ay gümrüklerden farklı illere ulaştırılması gerekebilir. Bu nedenle lojistik sektöründe önemli bir nokta haline gelmiş olan firmamız, sizin için yurt içi taşımacılık hizmeti sağlayabilmektedir. Bünyemizde yer alan kendi araçlarımız ile birlikte İstanbul üzerinden farklı illere komple ve parsiyel şekilde taşımacılık hizmeti sağlayabiliriz. Firmamız İstanbul ile 81 farklı vilayet arasında bağlantılı bir şekilde hizmet verebilmektedir.

Farklı Noktalardan Yurt İçi Taşımacılık

Firmamız gümrük noktaları dışında ayrıca deniz limanları, antrepo bölgeleri, gümrükler ve havaalanları gibi farklı bölgeler arasında teminatlı veya teminatsız olarak araç organizasyonları yapabilmektedir. Bu nedenle yurt içi taşımacılık hizmetlerimizi istediğiniz noktada tercih edebilirsiniz. Hizmet tercihleri için sektörlere sabit araç ve insan gücü sağlayabilmemiz gibi döngüsel bir şekilde sefer hizmetlerinde birçok uzmanlık ve tecrübe ile hizmet veriyoruz. Verdiğimiz danışmanlık, antrepo, depolama ve taşımacılık hizmetlerinin tümünde aynı standartlar ile kurallara ve sistemlere uygun bir çalışma sergiliyoruz.

Taşımacılıkta Güvenilir Marka

Sektörde bilinen en tecrübeli ve en yüksek kaliteli firmalardan biri olarak birim maliyetleri düşürerek vermiş olduğumuz yüksek verimli hizmetlerde yurt içi noktasında birçok farklı ile ve bölgeye taşımacılık sağlıyoruz. Yüksek sayıda yer alan araç sevkiyat organizasyonumuz ile birlikte birçok farklı firmanın hizmetlerini aynı anda çözümleyerek profesyonel bir organizasyon yürütmeyi başarıyoruz.