İTHALAT VE İHRACAT

Başarılı Sonuç için İthalat ve İhracat Danışmanlığı

Yurt içi ürünlerin yurt dışına pazarlanması ve yurt dışı ürünlerin yurt içine ulaştırılması konusunda ithalat ve ihracat işlemleri gerçekleştiren firmalar için firmamız danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Bu konuda başarılı bir sonuç elde edebilmeniz için ithalat ve ihracat danışmanlığı hizmetlerini oluşturabilmek adına ithalat departmanı ve ihracat departmanı olarak iki farklı departman üzerinden hizmet sağlıyoruz.

İthalat Departmanı Üzerinden İthalat ve İhracat Danışmanlığı Hizmeti

Firmamız ithalat ve ihracat danışmanlığı hizmeti sağlayabilmek için ithalat departmanı üzerinde destek birimleri ve tüm personelimiz sayesinde birçok noktada hizmet sağlamaktadır. Bu bünyede yer alan kurye departmanı, mevzuat departmanı, teşvik takip departmanı ve teminat çözümü bölümü ile birlikte tamamen entegre bir hizmet verilmektedir. İthalat departmanımız bünyesinde müşteri temsilci sistemi sayesinde tüm işlemleriniz başından sonuna kadar takip edilir ve işlemler personellerimiz tarafından yürütülerek gümrükleme operasyonuna kadar danışmanlık işlemi sürdürülmektedir.

İhracat Departmanı Danışmanlığı

Büromuzun ihracat departmanı bünyesinde kurye ve nakliye departmanları gibi birçok farklı birim ile destek birimi sağlanmaktadır. İhracat işlemlerinizin başından sonuna kadar takip edilmesi için müşteri temsilcilerimiz sizinle sürekli olarak ilgilenecek, gereken tüm noktada doküman ve belgeleri teslim alacaktır. Bu noktada yabancı faturalar, çek desteleri, karneler, izinler ve konsolosluk onayı gibi birçok belge müşteri temsilcisi tarafından karşılanır ve mevzuat departmanı konusunda da sizlere danışmanlık sağlanır.